Ana sayfa

Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shanghai Tankii Alaşımlı Malzeme Co., Ltd.Dirençli Isıtma Alaşımı, Nikel Krom Alaşımı, Demir Krom Alüminyum Alaşımı, Nikel Alüminyum Alaşımı, Manganin, Bakır Nikel Alaşımı, termokupl tel, saf nikel ve diğer hassas alaşımlı malzemelerin üretiminde uzmanlaşmıştır yuvarlak tel, şerit tel, levha, bant , şerit, çubuk ve plaka.

 


 

Halihazırda ISO9001 kalite sistem belgesi ve ISO14001 çevre koruma sistemi onayına sahibiz.

Rafine etme, soğuk indirgeme, çekme ve ısıl işlem gibi gelişmiş üretim akışlarının eksiksiz bir setine sahibiz. Ayrıca gururla bağımsız Ar-Ge kapasitesine sahibiz.

 

Shanghai Tankii Alaşımlı Malzeme Co, Ltd bu alanda dokuz yılı aşkın bir süredir birçok deneyim biriktirmiştir.Dokuz yıl boyunca, 60'tan fazla yönetici eliti ve yüksek bilim ve teknoloji yeteneği istihdam edildi, şirket hayatının her adımına katıldılar, bu da şirketimizi rekabetçi pazarda çiçeklenmeye ve yenilmez kılıyor.

 

"Birinci kalite, samimi hizmet" ilkesine dayanan yönetim ideolojimiz, teknolojik yenilikleri takip etmek ve alaşım alanında en iyi markayı yaratmaktır.Hayatta kalmanın temeli olan Kalitede ısrar ediyoruz.Size tam bir yürek ve ruhla hizmet etmek sonsuza dek ideolojimizdir.Dünyanın her yerindeki müşterilere yüksek kaliteli, rekabetçi ürünler ve kusursuz hizmet sunmayı taahhüt ettik.

 

Ürünlerimiz, nikrom tel, nikrom şerit, fekral tel, fekral şerit, termokupl tel, nikel tel, nikel şerit gibi Avrupa, ABD, Hindistan, Güney Asya, Güney Amerika vb.

Müşterilerimizle güçlü ve uzun süreli bir ortaklık kurmaya hazırız

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Tankii alaşımı 20 yılı aşkın bir süredir bilimsel gelişim ve kendini yaratmaya adamıştır,

Eritme, sıcak haddeleme, çekme, ısıl işlem ve tam hata tespiti ile entegre

ürünlerimizin kalitesini garanti eder. Üst düzey mühendis ve araştırmacıların yardımıyla,

Sürekli yeni malzemeler ve alaşımlı ürünler ürettik ve bunları tüm ülkeye taşıdık.

Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : TANKII

No. Çalışanları : 90~100

Yıllık satış : 8000000-100000000

Yıl kurulan : 1981

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd Sertifikalar