Mesaj gönder
Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd
Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd
Haberler
Evde / Haberler /

Company News About Berilyum Bakır Alaşımı nedir?

Berilyum Bakır Alaşımı nedir?

2023-10-30
Berilyum Bakır Alaşımı nedir?

Berilyum bakır, ana alaşım unsuru olarak berilyum içeren bakır alaşımıdır ve berilyum bronz olarak da bilinir.Ve dayanıklılığı orta dayanıklı çeliklere yakın olabilir..

Berilyum bronz, bakır bazlı bir katı katı çözeltinin mekanik özellikleri, fiziksel özellikleri,İyi bir demir dışı alaşım kombinasyonunun kimyasal özellikleri ve korozyon direnci, katı çözeltme ve yaşlanma işleminden sonra, yüksek bir dayanıklılık sınırı, elastikiyet sınırı, verim sınırı ve yorgunluk sınırı ile özel çelik kadar yüksek,aynı zamanda yüksek derecede elektrik iletkenliğine sahiptir., ısı iletkenliği, çelik üretiminin yerini alan çeşitli kalıp ve kalıp türlerinin üretimi için yaygın olarak kullanılmaktadır, yüksek hassasiyetli, karmaşık şekilli kalıplar, kaynak elektrot malzemeleri,Presleme ve presleme malzemeleriÇeşitli türde kalıp eklemlerinin, yüksek hassasiyetli alternatif çelik üretiminin, kalıbın karmaşık şeklinin, kaynak elektrot malzemelerinin, matkap dökme makinelerinin,Enjeksiyon kalıplama makinelerinin yumrukları, aşınmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı işler.

Berilyum bakır bant, mikro motor fırçalarında, cep telefonlarında, pillerde ve diğer ürünlerde kullanılır, ulusal ekonominin inşası için vazgeçilmez önemli bir endüstriyel malzemedir.

hakkında en son şirket haberleri Berilyum Bakır Alaşımı nedir?  0hakkında en son şirket haberleri Berilyum Bakır Alaşımı nedir?  1hakkında en son şirket haberleri Berilyum Bakır Alaşımı nedir?  2